SEOptimal

BUĎTE VIDĚT TAM, KDE VÁS HLEDAJÍ 

Mladá reklamní agentura - dog friendly :) Zakaldatel, Martin Kavřík, má mnohaleté zkušenosti s Internet marketingem. Výhodou je osobní jednání, individuální přístup a kreativní myšlení. Sám Martin K. říká: 

"Online Marketing je kreativní obor, který mi přináší uspokojení nejen tím, že mě baví, ale že má hlavně smysl pro Vás, pro klienty. V roce 2017 jsem se rozhodl založit vlastní agenturu. V současnosti mám kolem sebe schopné lidi, kteří mají stejně jako já, zálibu v online marketingu a pomáhají mi dostat značku SEOptimal do povědomí. 

  • Pracovní zkušenosti: sedm let v reklamní agentuře zabývající se online marketingem na pozici "team leader obchodního oddělení"
  • Dovednosti: Krom hraní na nervy a elektrickou kytaru dovedu obstojně nastavit PPC kamapně, poradit v rámci marketingu a sociálních sítí a naučím Vaše kolegy či zaměstnance, jak efektivně přímo prodávat produkty a služby Vaší firmy. 
  • Klienti: Monopolo.cz ; Spánkové studio ; bydlime.eu; ADS Technologies s.r.o ; Disa.cz ; ASHPA - nezisková org. ; Upravse.cz;  Hanák - zámečnictví; ZZBrno; trickomania.sk a další. 
  • CERTIFIKÁTY:             
Vytvořeno firmou SEOptimal, s.r.o. Internetová marketingová agentura Brno.  BUĎTE VIDTĚ TAM, KDE VÁS HLEDAJÍ. Výhraní internetový prodejce systému ClickON!
Křídlovická 356/55, Brno - Střed, 60300. Martin Kavřík a Lukáš Drtil. 739-014-431

 .